Lizbona Travelbook

Helion

Lizbona – stolica Portugalii – to wyjątkowe miasto. Położona na krańcu Europy zachwyca jednocześnie nowoczesną architekturą i uliczkami, w których zatrzymał się czas. Nowoczesne graffiti trwa obok szacownych muzeów. Po ulicach jeżdżą stare żółte tramwaje, życiem tętnią złote plaże i zielone parki, zachwyt wzbudzają stalowe mosty i historie utrwalone na płytkach azulejos. Miasto to niezwykły tygiel smaków, kolorów, ludzi oraz dźwięków. „Kto nie widział Lizbony, nie widział rzeczy cudnej” – mawiają Portugalczycy i mają dużo racji!

- Zabytki UNESCO
- Muzea i klimatyczne zaułki
- Windy i żółte tramwaje
- Fado i azulejos
- Tygiel smaków i kolorów

Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

  • Tytuł:Lizbona Travelbook

  • Autor:Helion

  • Kategoria:Przewodniki

  • Wydawnictwo: Helion

Sprawdź także:

Alkaliczny styl życia - Sokołowska Beata

Wielka szkoła rysowania dla dzieci. Łatwe, zabawne ćwiczenia dla dzieci od 4 lat - Turk Hanne

Polacy Żydzi Okupacja. - Bartoszewski Władysław

Język angielski. Powtórka z angielskiego. Repetytorium na koniec szkoły podstawowej. Poziom A1. Klasa 4 - Szewczak Małgorzata