Hiszpański Kurs Podstawowy + CD

Edgard

1700 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka z ćwiczeniami, dialogi, ilustrowane ciekawostki

Hiszpański Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie opanować podstawy języka.
Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień ? teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój w hotelu i bez problemu porozumiesz się w większości sytuacji! Ilustrowane zdjęciami ciekawostki zapoznają się z obyczajami oraz kulturą Hiszpański.

Książka zawiera dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań, ciekawostki. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz zawiera ćwiczenia sprawdzające.

Wysokiej jakości nagrania pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Nauka z kursem pozwala na opanowanie języka na poziomie podstawowym A2. Umożliwia to zrozumienie zdań i wyrażeń często używanych, bezpośrednio związanych z życiem codziennym (rodzina, zakupy, najbliższe otoczenie, praca), a także porozumiewanie się w tym zakresie.

Ucz się, gdziekolwiek jesteś!
Opanuj podstawy języka i zacznij rozmawiać swobodnie!

  • Tytuł:Hiszpański Kurs Podstawowy + CD

  • Autor:Edgard

  • Kategoria:Hiszpański

  • Wydawnictwo: Edgard

Sprawdź także:

Pierwszy rok życia dziecka - Murkoff Heidi E.

Trening szczęścia - Pawlikowska Beata

Lotnicy polscy w Bitwie o Anglię - Zieliński Józef

Katalog róż - Agencja Promocji Zieleni