Francuski Kurs Podstawowy z płytą CD

Edgard

FRANCUSKI KURS PODSTAWOWY
NOWA EDYCJA
Książka (168 str.) + 2 x Audio CD (146 min nagrań)

1700 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka z ćwiczeniami, dialogi, ilustrowane ciekawostki

Francuski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie opanować podstawy języka.

Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień – teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój w hotelu i bez problemu porozumiesz się w większości sytuacji! Ilustrowane zdjęciami ciekawostki zapoznają się z obyczajami oraz kulturą Francji.

Książka (168 stron) zawiera dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań, ciekawostki, m.in. paryskie metro, symbol Francji – bagietka, gra w bule czy 120 lat Wieży Eiffla. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz zawiera ćwiczenia sprawdzające.

Wysokiej jakości nagrania (146 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Nauka z kursem pozwala na opanowanie języka na poziomie podstawowym A2. Umożliwia to zrozumienie zdań i wyrażeń często używanych, bezpośrednio związanych z życiem codziennym (rodzina, zakupy, najbliższe otoczenie, praca), a także porozumiewanie się w tym zakresie.

Ucz się, gdziekolwiek jesteś!
Opanuj podstawy języka i zacznij rozmawiać swobodnie!

  • Tytuł:Francuski Kurs Podstawowy z płytą CD

  • Autor:Edgard

  • Kategoria:Francuski

  • Wydawnictwo: Edgard

Sprawdź także:

Śmierć nie istnieje - Chauncey Crandall

Wylecz cukrzycę - Fuhrman Joel

Nasza moc bez granic - Robbins Anthony

Joven.es 3 Podręcznik + CD - Maria Angeles Palomino