Włoski Krok po kroku + CD

Edgard

Kurs do kompleksowej i skutecznej nauki języka włoskiego dla początkujących

WŁOSKI Krok po kroku to kurs do kompleksowej nauki języka norweskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1 – B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

Kurs uczy 3000 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Włoch.

Książki (łącznie 314 str.) zawierają 30 lekcji tematycznych, zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki, np. kulinarne zwyczaje Włochów, Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, m.in. czasy gramatyczne, czasowniki nieregularne, zasady wymowy i akcentowania.

Wysokiej jakości nagrania (ponad 6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów i nagrane z polskim tłumaczeniem. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.

Włoski Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka – łączy naukę z podręcznikiem ze słuchaniem nagrań na płytach audio lub mp3. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.
W skład pakietu Włoski Krok po kroku wchodzą kursy: Włoski Kurs podstawowy i Włoski Krok dalej.

  • Tytuł:Włoski Krok po kroku + CD

  • Autor:Edgard

  • Kategoria:Włoski

  • Wydawnictwo: Edgard

Sprawdź także:

Przyroda. Świat wokół nas. Nowy atlas. Klasa 4 - Praca zbiorowa

Club Prisma A1 Język hiszpański Podręcznik + CD - Nowela

A w konopiach strach - Vetulani Jerzy

Słone ciasteczka. - Miller Katarzyna