Panoramy gór Polski

ExpressMap

Pierwsza na rynku publikacja, w której wszystkie polskie pasma górskie – od Gór Izerskich aż po Bieszczady – zostały przedstawione na panoramicznych fotografiach. Panoramy szczegółowo opisano, a miejsca wykonania zdjęć zaznaczono na plastycznych modelach terenu. To nowatorski album, z którym można poznawać góry bez ruszania się z miejsca, planować wycieczki i wybierać widoki, które chciałoby się zobaczyć na własne oczy.
Panoramiczne fotografie nie tylko ukazują różnorodność krajobrazową polskich gór, lecz także wyróżniają się bogactwem treści. Inaczej niż w tradycyjnych albumach, wszystkie szczyty widoczne na zdjęciach zostały szczegółowo opisane.
Plastyczne modele terenu wiernie oddają ukształtowanie każdego z pasm i, co istotne, pokazują miejsca wykonania panoram. Jedno spojrzenie na model po zwala szybko ocenić charakter danych gór.
Teksty w przystępny sposób informują o charakterystyce poszczególnych pasm. Rzetelna wiedza, ciekawostki, mało znane fakty, opisy niesamowitych miejsc – wszystko w jednej niezwykłej publikacji.

  • Tytuł:Panoramy gór Polski

  • Autor:ExpressMap

  • Kategoria:Atlasy

  • Wydawnictwo: ExpressMap

Sprawdź także:

Gotowanie na parze - Szczepański Jacek

Dieta olejowo - Grunewald Armin

Kubuś i przyjaciele. Raz, dwa, trzy, Puchatek szuka! - Catherine Hapka

Matematyka Europejczyka 6 Podręcznik - Borzyszkowska Jolanta