Twoja matura Język angielski Repetytorium maturalne z przewodnikiem Zakres podstawowy

LektorKlett

Repetytorium maturalne z przewodnikiem – zakres podstawowy
Język angielski
Repetytorium maturalne z przewodnikiem zawiera wszystko, co potrzebne do skutecznego przygotowania się do matury z języka obcego. Zadania maturalne zostały przygotowane w oparciu o katalog tematyczny z podstawy programowej i wytyczne Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Do zadań dołączony jest obszerny klucz i transkrypcje wszystkich nagrań.
Repetytorium kładzie szczególny nacisk na zadania w formacie maturalnym, ćwiczy sprawności językowe wymagane na egzaminie maturalnym: słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie. Obejmuje trzy przykładowe arkusze maturalne w formacie CKE, w tym jeden zaopatrzony w dodatkowe informacje i komentarze pomagające zrozumieć specyfikę egzaminu i wymagania dotyczące poszczególnych zadań maturalnych.
Przewodnik dostarcza dodatkowych, przydatnych ciekawostek kulturoznawczych , powtórek gramatycznych, wskazówek dotyczących matury, praktycznych podpowiedzi, jak rozwiązywać zadania maturalne. Część repetytoryjna zapewnia powtórkę i utrwalenie niezbędnego słownictwa oraz gramatyki. Dodatkowo w repetytorium znajduje się klucz do darmowego dostępu do aplikacji na smartfony z systemem Android, umożliwiającej aktywizację słownictwa i ćwiczenia wymowy bez konieczności korzystania z książki.

  • Tytuł:Twoja matura Język angielski Repetytorium maturalne z przewodnikiem Zakres podstawowy

  • Autor:LektorKlett

  • Kategoria:Angielski

  • Wydawnictwo: LektorKlett

Sprawdź także:

Atlas ziół - Halarewicz Aleksandra

Zaopiekuj się mną Reks szczeniak z wakacji - Holly Webb

Zapłata - Rogala Małgorzata

Singer - Agata Tuszyńska