Brzuch nogi pośladki Książka fitness + DVD

Traczinski Christa G.

Masz dosyć zbędnych kilogramów? Marzysz o płaskim brzuchu, pięknie wyrzeźbionych
nogach i jędrnych pośladkach?
Program Brzuch - Nogi - Pośladki to zestaw klasycznych ćwiczeń na problematyczne strefy kobiecego ciała. Wykonywane z przyrządami lub bez przyrządów wzmacniających najważniejsze partie ciała i trenują przede wszystkim mięśnie brzucha nóg, pleców i pośladków. Zaledwie kilka minut ćwiczeń dziennie wystarczy, by utrzymać ciało w dobrej formie i ujędrnić skórę.
Skuteczny, opracowany przez profesjonalistów program treningowy BNP prezentuje krok po kroku podstawowe ćwiczenia dla początkujących oraz trening dla zaawansowanych, a oprócz tego minizestaw ćwiczeń do wykonywania w biurze, liczne porady do tyczące zwalczania cellulitu oraz ćwiczenia z hantlami na piękny biust.

DVDz ćwiczeniami jest doskonałym uzupełnieniem książki, oferującym kompletny, 45 minutowy trening. Instruktorka poglądowo przedstawia ćwiczenia, które możesz dostosować do swoich potrzeb i do stopnia własnej sprawności.W ich prawidłowym wykonywaniu pomaga Ci lektorka, lecz jeśli wolisz, jej głos możesz wyłączyć i wykonywać ćwiczenia tylko przy muzyce

Zawartość DVD
Rozgrzewka
Zestaw ćwiczeń na nogi
Zestaw ćwiczeń na brzuch
Zestaw ćwiczeń na pośladki
wyciszenie

  • Tytuł:Brzuch nogi pośladki Książka fitness + DVD

  • Autor:Traczinski Christa G.

  • Kategoria:Zdrowie i uroda

  • Wydawnictwo: Vemag

Sprawdź także:

Czarne skrzydła - Sue Monk Kidd

Poznaj swój głos... - Łastik Aneta

Matematyka na szóstkę. Klasa 5 - Kalisz Stanisław

Skuteczny menedżer - Pawlikowska-Olszta Marta