Naturalne leczenie boreliozy

Storl Wolf-Dieter

„Borelioza jest uleczalna; nie ma powodu do strachu!”
Do takiego wniosku doszedł Wolf-Dieter Storl, etnobotanik, który sam padł ofiarą boreliozy, po przeprowadzeniu intensywnych i szeroko zakrojonych badań.

Przenoszona przez kleszcze borelioza jest chorobą wieloukładową, która może zaatakować każdy narząd i upozorować każdy objaw. Krętki boreliozy potrafią zmylić układ odpornościowy, a antybiotyki w konfrontacji z nimi są często bezsilne.

Elementy skutecznego leczenia boreliozy można jednak odnaleźć w tradycyjnej medycynie chińskiej, w uzdrowicielskiej wiedzy Indian, w homeopatii i w ziołolecznictwie, przekazywanym w świecie zachodnim z pokolenia na pokolenie. Wolf-Dieter Storl zbadał je i z powodzeniem wypróbował na sobie samym. Swą metodę oparł na szczeci i terapii przegrzaniem.

Książka na tle aspektów biologicznych, kulturowych i społecznych tej „nowej zarazy” ukazuje drogę do skutecznego, holistycznego leczenia boreliozy.

„Leczenie antybiotykami osób z objawami przewlekłej boreliozy lub zespołu poboreliozowego może wywołać u nich poważne szkody”
New England Journal of Medicine

  • Tytuł:Naturalne leczenie boreliozy

  • Autor:Storl Wolf-Dieter

  • Kategoria:Medycyna

  • Wydawnictwo: Purana

Sprawdź także:

English Grammar in Use with answers and eBook - Murphy Raymond

Mit przedsiębiorczości. Dlaczego większość małych firm upada i jak temu zaradzić - Gerber Michael

Polscy terroryści - Lada Wojciech

Fokus 1 Podręcznik + CD - Kryczyńska-Pham Anna