Księga wymagającego dziecka

Sears William

Wymagające dzieci naprawdę istnieją. Niezależnie od tego, jak bardzo się starasz, niektóre dzieci potrzebują więcej niż inne – uwagi i troski, przytulania i karmienia.

Czy twoje niemowlę jest wiecznie niespokojne, płaczliwe i ciągle chce być noszone? A może jesteś rodzicem upartego przedszkolaka, rozbrykanego i niesfornego? Teraz możesz wreszcie odetchnąć. Uwielbiani przez milionów rodziców na całym świecie autorzy poradników napisali książkę specjalnie dla ciebie!

W oparciu o wiedzę z kilkudziesięcioletniej praktyki pediatrycznej, czerpiąc z własnych doświadczeń, dr Bill i Martha Sears oferują:

? kreatywne sposoby na uspokojenie marudnych niemowląt,
? metody karmienia i usypiania wymagających dzieci,
? informacje na temat medycznych przyczyn nadmiernej płaczliwości – od infekcji po alergie,
? skuteczne narzędzia do poradzenia sobie z powszechnymi problemami z zachowaniem dzieci wymagających, zwłaszcza tych nadwrażliwych i potrzebujących ciągłej uwagi,
? rady pomagające uniknąć rodzicielskiego wypalenia,
? taktyki nauki mówienia i słuchania – aby poznać punkt widzenia dziecka i okazać mu zrozumienie, zanim będzie za późno,
? prawdziwe historie i porady rodziców wymagających dzieci.

Z ogromnym zrozumieniem dla trudności, z jakimi się borykacie, Searsowie pokazują, jak rodzicielstwo bliskości potrafi zamienić wyzwania w zalety – zarówno u was, jak i u waszych dzieci. Wymagające i wrażliwe dzieci potrafią dostarczyć najbardziej satysfakcjonujących rodzicielskich przeżyć, dzięki czemu dając więcej – więcej też otrzymasz!

  • Tytuł:Księga wymagającego dziecka

  • Autor:Sears William

  • Kategoria:Psychologia

  • Wydawnictwo: Mamania

Sprawdź także:

Dziennik cwaniaczka 7 Trzeci do pary - Kinney Jeff

Kicia Kocia jest chora - Anita Głowińska

Pakiet: Czas honoru - Jarosław Sokół

Żniwa zła - Galbraith Robert